وبلاگ شخصی 'خادم الشهدا' جلال رنجبران
تقدیم به سالار شهیدان حضرت اباعبدالله(ع) و شهدای هشت سال دفاع مقدس
آرشیو/ صرفا جهت اطلاع...

عناصر شبکه مضلین پنج جهت جذب مخاطب فارسی زبان ، اقدام به راه اندازی و مدیریت پایگاه های اینترنتی با محتوای ضد ارزشی و مستهجن می نمودند که سایت های آنان تاثیر بسزایی در انتشار این نوع مطالب در محیط اینترنت داشته است.یکی از اهداف این افراد جذب مخاطبین فعال در سایر شبکه ها و سایت های مضلین به پایگاه های اینترنتی خود بوده است.
"باسمه تعالی"
 
معرفی عناصر شبکه مضلین 5
 
عناصر شبکه مضلین پنج جهت جذب مخاطب فارسی زبان ، اقدام به راه اندازی و مدیریت پایگاه های اینترنتی با محتوای ضد ارزشی و مستهجن می نمودند که سایت های آنان تاثیر بسزایی در انتشار این نوع مطالب در محیط اینترنت داشته است.یکی از اهداف این افراد جذب مخاطبین فعال در سایر شبکه ها و سایت های مضلین به پایگاه های اینترنتی خود بوده است.
 
1- سالم ص. با نام مستعار نوید:
 
سن:25      محل تولد:اهواز        وضعیت تاهل:مجرد        تحصیلات:دیپلم        محل سکونت:اهواز
 
نامبرده با راه اندازی حدود 7 سایت با محتوای ضد دین و مستهجن به دو زبان فارسی و انگلیسی و مرتبط کردن این سایت ها با یکدیگر بصورت تخصصی  در  زمینه های  آپلود عکس ، فیلم  و  کلیپ مستهجن  و  همچنین  ایجاد  انجمن های گفتگو با  موضوعات  ضد دین و غیر اخلاقی اقدام به جذب کاربر به سایت خود می نموده است.
وی همچنین در زمینه فروش اکانت های "vpn" فعال بوده و اکثرا برای ارتباط با دیگران در محیط اینترنت از نرم افزار های رمز کننده با امنیت بالا استفاده می نموده است.
متهم سالم.ص  سایت  اصلی  خود (sper.......com)  را  در  حدود  2 سال  پیش  غیر فعال نموده بود که بعد از گذشت دو سال  مجدد فعالیت های این سایت را از سر گرفت.
سایت اصلی متهم سالم.ص دارای سه بخش صفحه اصلی ، آپلود سنتر و انجمن های گفتگو بوده است.
بخش انجمن های گفتگوی سایت این متهم شامل بخش هایی از قبیل عکس ، فیلم و داستان های مستهجن در موضوعات مختلف غیر اخلاقی به دو زبان فارسی و انگلیسی بوده است.
 

2- محمد رسول ک ن آ. با نام مستعار رونا:
 
سن:24        محل تولد:نجف آباد        وضعیت تاهل:مجرد        تحصیلات:دانشجو        محل سکونت:نجف آباد
 
نامبرده با الگوگیری از سایت های شبکه های مضلین دو و چهار اقدام به راه اندازی سایت ضد ارزشی و مستهجن خود(Bo.......com) با طراحی بسیار جذاب و کار آمد جهت جذب مخاطب نموده است.
نکته حائز اهمیت در طراحی به کار رفته در این سایت استفاده از خط کوفی همراه با اعراب در طرح های گرافیکی و طراحی های خود جهت توهین به متون اسلامی و دینی می باشد.
از فعالیت های عمده وی در سایتش(Bo.......com) انتشار عکس های مستهجن ایرانی با کیفیت بسیار بالا و منحصر بفرد بوده است.
سایت وی شامل چهار بخش صفحه اصلی ، چت روم ، انجمن های گفتگو و آپلود سنتر اختصاصی می باشد.
بخش انجمن های گفتگوی سایت این متهم شامل بخش های عکس ، فیلم و داستان های مستهجن به دو زبان انگلیسی و فارسی بوده است.
وی مدیر یکی از شرکت  های  ارائه  دهنده  سرویس  هاستینگ  است  که  برای پوشش فعالیت های غیر اخلاقی خود در اینترنت اقدام به  ارائه هاست و خدمات اینترنتی با تخفیف ویژه به سایت های ارزشی و فرهنگی می نموده است.
لازم بذکر است که شرکت نامبرده نیز بدلیل تخلف ضد فرهنگی بدستور مقام محترم قضایی پلمپ گردید.
 
 
3- یوسف ب. با نام مستعار نوید:
 
سن:26        محل تولد:بناب        وضعیت تاهل:مجرد        تصیلات:دیپلم        محل سکونت:مشهد
 
نامبرده با برقراری ارتباط با یکی از هاستینگ های ایرانی ، درخواست فضا برای سایت مستهجن و ضد دین خود(ice......com) نموده بود که این هاستینگ با خرید فضا از سرویس دهنده خارجی این خدمات را به وی ارائه می داده است.
الگوی وی برای راه اندازی سایت خود بنا به اعترافات خودش سایت شبکه مضلین دو بوده است.
نامبرده با ترفند های مختلف مدیران فعال در سایت های مستهجن دیگر را شناسایی و از آنها دعوت به همکاری می نموده است ، بطوری که تنها  پس از گذشت 2 ماه از راه اندازی سایت خود به آماره خیره کننده ای از بازدیدکنندگان دست پیدا می کند.
متهم یوسف.ب به دلیل هک شدن سایتش اقدام به انتقال هاست به شرکت دیگری با امنیت بیشتر و راه اندازی مجدد سایت خود نموده بود که نشان دهنده اصرار وی در راه اندازی و انتشار سایت های اینترنتی با محتوای ضد دین ، ضد نظام و مستهجن می باشد.
سایت وی دارای دو بخش انجمن های گفتگو و آپلود سنتر اختصاصی بوده است.
بخش انجمن های گفتگوی سایت این متهم شامل بخش هایی از قبیل عکس ، فیلم و کلیپ مستهجن ایرانی و خارجی ، داستان های مستهجن فارسی و انگلیسی ، همجنس گرایان ، روابط نامشروع با محارم، فیلتر شکن و ... بوده است.
یوسف.ب جهت گسترش فعالیت های خود در انتشار محتوای مستهجن فارسی در اینترنت اقدام به راه اندازی و مدیریت وبلاگ هایی با همین موضوعات نموده است.
وی علاوه بر فعالیت های  مستهجن  نگاری  در  این  سایت  به  تبلیغ  جنبش های  سیاسی  ضد نظام  مقدس جمهوری اسلامی ایران می پرداخته است.

*با تشکر از مرکز بررسی جرائم سازمان یافته*
 
 نوشته شده در تاریخ دوشنبه 8 اردیبهشت 1393 توسط جلال رنجبران(خادم الشهدا)

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic