وبلاگ شخصی 'خادم الشهدا' جلال رنجبران
تقدیم به سالار شهیدان حضرت اباعبدالله(ع) و شهدای هشت سال دفاع مقدس
آرشیو/صرفا جهت اطلاع....

عناصر شبکه مضلین چهار اقدام به راه اندازی اولین پایگاه های اینترنتی در زمینه ترویج انتشار محتوای ضد دین و مستهجن با رویکرد روابط نامشروع با محارم و روابط نامشروع نامتعارف (خشونت بار و ...) بصورت کاملا فارسی نمودنده و در این زمینه فعالیت می نمودند .
"باسمه تعالی"
 
معرفی عناصر شبکه مضلین 4
 
عناصر شبکه مضلین چهار اقدام به راه اندازی اولین پایگاه های اینترنتی در زمینه ترویج  انتشار محتوای ضد دین و مستهجن با رویکرد روابط نامشروع با محارم و روابط نامشروع نامتعارف (خشونت بار و ...) بصورت کاملا فارسی نمودنده و در این زمینه فعالیت می نمودند .
حمید . ن با نام مستعار "سپیده کیانی" :

سن:21 سال        محل تولد:کرمانشاه        وضعیت تاهل:مجرد        تحصیلات:دیپلم        محل سکونت:کرمانشاه

متهم حمید.ن با نام مستعار سپیده کیانی مدیر و راه انداز سایت مستهجن فایر... و تعدادی دیگر از سایت های مستهجن می باشد.

وی اقدام به نگارش دهها داستان مستهجن و انتشار آنها در پایگاه اینترنتی خود نموده بود. این داستانها که با قلمی توانا بنگارش درآمده است ، عمدتا فقط در پایگاه مستهجن نگار مذکور مشاهده شده است.

نامبرده بصورت هدفمند محتویات مستهجن خارجی با مضامینی مشابه ارتباط نامشروع با محارم را جمع آوری و در سایت اصلی خود منتشر می نموده است.

 

پایگاه اینترنتی اصلی متهم حمید.ن شامل بخش های کلیپ ها و داستان ها و عکس های ایرانی و خارجی با موضوعات روابط نامشروع ، برقراری رابطه جنسی با حیوانات و کارتون های مستهجن بوده است.

همچنین یکی دیگر از فعالیت های نامبرده راه اندازی بخش انجمن های گفتگو در این پایگاه اینترنتی بود که شامل بخش های عکس های مستهجن ایرانی و خارجی، داستان های مستهجن ایرانی و خارجی،ک لیپ های مستهجن ایرانی و خارجی شده و  در قالب اختصاصی فعالیت این پایگاه ،  (یعنی  روابط نامشروع با محارم و روابط نامشروع نامتعارف ) در آن منتشر شده بود.

از فعالیت های وی جمع آوری محتویات مستهجن (عکس،فیلم،داستان) از روابط نامشروع دیگر کاربران و انتشار آن در پایگاه اینترنتی مستهجن نگار خود بوده است.

وی همچنین تلاش به راه اندازی چند جنبش اینترنتی بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایت خود نموده است.

بنابر اعترافات ، نامبرده  تاکنون هزاران دلار از حساب های مالی  دیگران را در سایت های مختلف استفاده نموده است.

از فعالیت های مجرمانه شاخص وی اقدام به کلاهبرداریهای مالی از طریق راه اندازی چندین پایگاه اینترنتی با پوشش مالی و تبلیغ آن در پایگاه های مطرح مالی دنیا بوده است. وی پس از راه اندازی این پایگاهها و تبلیغات گسترده در مورد آنها (بصورتی که در برهه ای از زمان در رنکینگ سایت گوگل در بین پایگاه های مالی در رتبه سوم بوده است) اطلاعات خصوصی کارت های اعتباری کاربران سایت های مالی را ربوده و در موارد مختلف از آنها استفاده می کرده است.

از نامبرده تاکنون چندین هزار حساب اعتباری بسرقت رفته از اشخاص حقیقی و حقوقی مختلف کشف گردیده است. وی پس از یک فرآیند مالی پیچیده ارزهای بدست آمده را به ریال تبدیل نموده و موفق به نقد کردن بخشی از آنان شده بود.

نامبرده با استفاده از اعتبار حساب های مذکور ، اقدام به خرید یک سرور مجازی( (VPS فقط جهت آپلود فیلم های مستهجن خود برای سایت اصلیش نموده است.

 

محمد مهدی . م :

سن:23 سال        محل تولد:تهران        وضعیت تاهل:مجرد        تحصیلات:دیپلم        محل سکونت:تهران

متهم محمد مهدی.م مدیر پایگاه مستهجن ایران فت (اولین و تنها پایگاه اینترنتی فارسی زبان در زمنیه روابط نامشروع فتیش شامل بخش های صفحه اصلی ،گالری عکس و فیلم ، انجمن های گفتگو) می باشد.

وی در پایگاه خود چندین لینک اختصاصی از پایگاه های صهیونیستی -با پسوند اختصاصی اسرائیل- قرار داده بود . (لینک اختصاصی بدین معناست که لینک قرار داده شده مختص یک فرد می باشد و با هر کلیک بر روی آن لینک مبلغ مشخصی به حساب لینک دهنده واریز می شود.)

نامبرده تعداد 1114 لینک مرتبط با موضوع روابط نامشروع فتیش را در این پایگاه قرار داده است که بیانگر  ارتباط وی با سایر پایگاههای دارای این مضامین می باشد.

متهم اعتراف نموده است ، بدلیل نادربودن محتوای متن مستهجن فارسی با این مضامین ، حدود 5 سال وقت خود را صرف جمع آوری این نوع از محتویات مستهجن نموده و پس از ترجمه محتویات انگلیسی ، آنها را در پایگاه اینترنتی مستهجن نگار خود قرار می داده است.

میانگین بازدید روزانه از سایت وی حدود 10000 آی پی بازدید در روز بوده است که درصد بالایی از مخاطبان  افراد غیر ایرانی بوده اند.

نامبرده در صفحه اصلی  ، سایت خود را  اینگونه معرفی می نماید:وب سایت بزرگ ایران فت نخستین و تنها وب سایت فتیش فارسی زبانان در دنیا و بزرگترین سایت فتیش خاورمیانه.

نامبرده همچنین در سایر پایگاههای های مستهجن و ضد دینی که در شبکه های مضلین دو و سه اعلام شدند جهت تبلیغ سایت و محتویات خود فعالیت داشته است.

وی برای گسترش دامنه فعالیت های خود و ترویج مضمون مستهجن اختصاصی پایگاه خود اقدام به راه اندازی ده ها وبلاگ در سرویس دهنده های مختلف کرده است که در این وبلاگ ها نیز محتویات مستهجن مرتبط با موضوع پایگاه خود  را منتشر می نمود.

وی همچنین جهت انتشار گسترده این محتویات مستهجن ، اقدام به تبدیل مطالب منتشره  (عکس، داستان، کلیپ) به فرمت های قابل اجرا در تلفن همراه نموده است. نامبرده در راستای تولید و انتشار موارد مستهجن اقدام به تکثیر و توزیع سی دی در زمینه موضوع سایتش برای کاربران نیز نموده است.

آریا .ع:

سن:26 سال        محل تولد:تهران        وضعیت تاهل:مجرد        تحصیلات:دانشجو        محل سکونت:تهران

متهم  آریا.ع مدیر و مالک یکی از شرکت های خدمات اینترنتی ، ارائه دهنده خدمات هاست و دامین به دو پایگاه مستهجن و ضد دین ایران فت و اس پرشین می باشد که این خدمات را با اطلاع از محتویات این پایگاه ها به آنها ارائه کرده است.

وی همچنین پشتیبانی فنی سایت متهم محمد مهدی.م را برعهده داشته است.

وی عضو خبرنامه های تعدادی از سایت های صهیونیستی بوده و همچنین  ارتباطاتی با شرکت های تجاری صهیونیستی داشته بوده است.

در فهرست اتهامات فرد مذکور ، ارائه خدمات عبور از فیلترینگ نیز مشاهده می شود.
 نوشته شده در تاریخ دوشنبه 8 اردیبهشت 1393 توسط جلال رنجبران(خادم الشهدا)

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic