وبلاگ شخصی 'خادم الشهدا' جلال رنجبران
تقدیم به سالار شهیدان حضرت اباعبدالله(ع) و شهدای هشت سال دفاع مقدس
آرشیو/صرفا جهت اطلاع


معرفی اعضای شبکه مضلین
1-متهم "سعید ملک پور" با نام مستعار "سیاوش حسین‌خانی":
 مدیر شبکه بزرگترین سایت‌های مستهجن، ضددین و ضد امنیت فارسی‌زبان به نام ایران سکس، با آدرس www.avizoon.com و حامی فنی و مالی سایت xpersia.com و biaclip.net و shahvatsara.com است.

سایت مورد نظر با 3 بخش "صفحات اصلی"، "تالارهای گفتگو" و "آپلود سنتر اختصاصی" اقدام به ارائه محتوای مستهجن فارسی‌زبان در سطح بسیار وسیع کرده‌است.

سایت های مورد نظر اقدام به ترویج انواع بی‌بندوباری‌های اخلاقی با هدف قبح‌زدایی از محرمات دینی، ترویج فساد در جامعه، سست کردن بنیان‌های اعتقادی و فروپاشی اساسی خانواده برای پیشبرد اهداف دشمن در عرصه ناتوی فرهنگی کرده است.

سعید ملک پور اقدام به طراحی و اجرای سناریوی جذب و گزینش مدیر برای اداره سایت "ایران سکس" کرد و از این طریق تعداد 20 مدیر اصلی با شرایط خاص را برای این سایت انتخاب و اقدام به مدیریت و توسعه محتوایی سایت‌های خود کرده است. شناسایی و گزینش مدیران این سایت‌ها با دقت و رعایت تمامی ملاحظات امنیتی از سوی وی صورت گرفته است.

نامبرده همچنین اقدام به ثبت دامین‌های مختلف برای عبور از فیلترینگ کرده و طرح "جنگ با فیلترینگ جمهوری اسلامی ایران" را در سایت‌های خود به اجرا درآورده است.
 
 
2ـ "عبدالمطلب. ق" با نامهای مستعار "عرفان" و "روزبه":
 
سن: 24 سال
محل تولد: چابهار    
وضعیت تأهل: مجرد     
تحصیلات: دانشجو در کشور هند    
ساکن: پونا، هند

نامبرده مدیر سایت مستهجن، ضد دین و ضد امنیت "ایکس پرشیا" است. وی ضمن تشکیل شبکه‌ای از مدیران اصلی و مدیران میانی اقدام به ایجاد محلی جهت طرح مباحث ضد اخلاقی و ضد دینی و تبلیغ علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است. 
 
 
 
 
 
3ـ "لیلا .ج" با نام مستعار "لیلی‌نازه" (lilinaze):

سن: 30 سال    
محل تولد: تهران    
وضعیت تأهل: متأهل   
ساکن: آمریکا
 
وی فعال‌ترین مدیر سایت مستهجن و ضد دینی "آویزون" با بیش از 40 هزار پست با محتوای مستهجن و ضد دین است. نامبرده نقش مهمی در انتخاب و گزینش مدیر برای بخش‌های مختلف سایت داشته و تنها کسی است که به صورت حقیقی با سیاوش حسین‌خانی، مسئول اصلی سایت آویزون ارتباط داشته است.
 
 
 
 
 
 
4ـ "روح‌الله. ل" با نام مستعار "ساناز 2" (sanaz2):

سن: 30 سال    
محل تولد: تهران    
وضعیت تأهل: مجرد   
تحصیلات: دانشجو   
ساکن: تهران
 
نامبرده مدیر سایت مستهجن "بیا کلیپ" به آدرس اینترنتی biaclip.net بوده که اقدام به ارائه و پخش کلیپ‌های مستهجن ایرانی در این سایت کرده است.
وی ضمن مدیریت سایت مذکور در سمت مدیریت بخش داستان‌های مستهجن و سکسولوژی سایت آویزون فعالیت داشته و یکی از مدیران سایت شهوتسرا نیز بوده است.
 
 
 
 

5ـ "شهروز. و" با نام مستعار "شهروزخان":

سن: 26 سال   
محل تولد: گرگان    
وضعیت تأهل: مجرد    
تحصیلات: دانشجوی حسابداری     
ساکن: گرگان

نامبرده در سایتهای مستهجن و ضد دین آویزون، بیا کلیپ و "آیس بازی" مدیر و یا از اعضای فعال بوده و تولیدکننده و منتشرکننده کلیپ‌های مستهجن ایرانی با مضامین دوربین مخفی، همجنس‌بازی، دوجنسه‌ها و سکس کودکان و... بوده است.
وی تنها در سایت آویزون 400 کلیپ مستهجن ایرانی منتشر کرده که این کلیپ‌ها در حدود 3 میلیون و 200 هزار بار دانلود شده است که این مقدار خود بیانگر کمیت و کیفیت کار وی است.
 
 

6ـ "اصغر ر.ل.ع" با نام مستعار "امید-های" (omid-hi):

سن: 39 سال   
محل تولد: شیراز    
وضعیت تأهل: مجرد    
تحصیلات: ابتدایی    
ساکن: شیراز
 
وی از مدیران اصلی سایت ضد دین، ضد نظام و مستهجن آویزون و ایکس پرشیا است و حدود 2000 تصویر با مضامین مستهجن در زمینه همجنس‌گرایی منتشر کرده‌است.
از فعالیتهای دیگر وی نوشتن ده‌ها مقاله پیرامون همجنس‌گرایی و موجه جلوه دادن این عمل است. فعالیت اصلی وی ترویج همجنس‌گرایی در بین جوانان ایرانی بوده است.
 
 
 
 
 
7ـ "مریم. گ" با نام مستعار "مریم جیز جیز" (maryam jizjiz):

سن: 27 سال   
محل تولد: یزد  
وضعیت تأهل: متأهل   
تحصیلات: دیپلم   
ساکن: یزد
 
وی مدیر بخش‌های "همجنس‌گرایان زن" و بخش "طرفداران سکس خانوادگی"، "ضربدریگ و ادمین سایت "ایران‌تکست" بوده است که ارتباطات واقعی با اعضا به‌خصوص مدیران سایت‌های مستهجن از جمله سایت آویزون و ایکس‌پرشیا داشته است.
از جمله فعالیت‌های دیگر وی جذب هزاران مخاطب به سایت‌های مستهجن از جمله آویزون است.
 
 
 
 
 
8ـ "محسن. ر. ق" با نام مستعار "لاله 23" (lale23):

سن: 21 سال  
محل تولد: شیراز   
وضعیت تأهل: مجرد    
تحصیلات: سوم دبیرستان    
ساکن: شیراز
 
وی از مدیران برجسته سایت ایکس پرشیا و آویزون بوده است که با انتخاب نام دخترانه اعضای بسیاری را در این سایت‌ها جذب کرده است.
از جمله فعالیتهای وی ارائه فایلهای صوتی و مستهجن فارسی‌زبان در بخش پادکست سایت آویزون بوده است. یکی دیگر از فعالیتهای وی مدیریت بخش "سکسولوژی" سایت آویزون است.
 
 
 
 
9ـ "ماشاءالله. ک"  با نام مستعار "داریوش اِلون" (daryush_alone):

سن: 31 سال   
محل تولد: تهران   
وضعیت تأهل: مجرد  
تحصیلات: دیپلم    
ساکن: تهران
 
وی از مدیران اصلی سایت ضد دین و مستهجن آویزون بوده است که دارای ارتباطات زیادی با مدیران و اعضای این سایت است. فعالیت‌های وی در بخش انجمن‌های گفتگوی سایت آویزون بسیار چشمگیر بوده و در حدود 8 هزار پست با محتوای مستهجن و ضد دین در این سایت منتشر کرده است.
 
 
 
 
 
 
10ـ "هادی. ع" با نام مستعار "مهدی همه‌کاره" (hamekare):
 
سن: 25 سال    
محل تولد: مشهد    
وضعیت تأهل: مجرد   
تحصیلات: دانشجو    
ساکن: مشهد
 
وی با ثبت حدود 12 هزار پست با محتوای مستهجن و ضد دین تنها در سایت آویزون از اعضای فعال این سایت بوده که با رعایت تمام جهات امنیتی به وسیله اعضا و سایر مدیران، ارتباطات تلفنی و حضوری بسیاری با کاربران برقرار کرده است که نشان از کیفیت کار نامبرده دارد. وی مبتکر ایجاد گروه‌های چند نفری در سایت آویزون بوده و محیطی جذاب برای فعالیت دیگر کاربران ایجاد می‌کرده است.
 
 
 
 
 
11ـ "رضا. ت" با نام مستعار "کامران منفرد" (747kamran):

سن: 36 سال   
محل تولد: مشهد     
وضعیت تأهل: مجرد    
تحصیلات: دیپلم     
ساکن: مشهد

وی از مدیران سایتهای ضد دین، ضد انقلاب و مستهجن آویزون و ایکس‌پرشیا بوده است.
نامبرده با ارسال حدود9 هزار پست با محتوای مستهجن و ضد دین در سایت آویزون و صرف وقت بسیار، موفق به مدیریت سایت و ارتباط با سایر مدیران و اعضا شده بود.
همچنین وی با وجود رعایت جهات امنیتی از سوی  مدیران سایت، آرشیو کاملی از تصاویر تمامی اعضای فعال این سایت‌ها تهیه کرده بود.
 
 
 
12ـ "اسماعیل. م.ا" با نام مستعار "اِما" (ema):
 
سن: 22 سال    
محل تولد: مشهد   
وضعیت تأهل: مجرد   
تحصیلات: دیپلم     
ساکن: مشهد
نامبرده همچنین مدیر بخش داستان‌های مستهجن ایرانی این سایت بوده که در این بخش حدود 180 عنوان داستان مستهجن ارسال کرده است. وی از مدیران اصلی سایت مستهجن و ضد دین آویزون بوده است.
از دیگر فعالیت‌های وی دریافت داستان‌های مستهجن ایرانی دیگر کاربران و ویرایش و انتشار آنها در سایت بوده است. این داستانها اغلب با مضامین ترویج رابطه نامشروع با محارم و... که بعضاً شامل داستانهای بلند، بالغ بر 100 صفحه، بوده است.
 
 
 
13ـ "هانیه.ک" با نام مستعار "ستاره" (setareh):
سن: 23 سال   
محل تولد: تهران   
وضعیت تأهل: مجرد  
تحصیلات: دانشجوی صنایع    
ساکن: تهران
 
وی از مدیران برجسته سایت ضد دین، ضد انقلاب و مستهجن ایکس‌پرشیا است.
بخشهایی که وی در آنها مدیریت کرده است شامل بخش داستانهای مستهجن، دوست‌یابی مستهجن و طنز مستهجن است.
از دیگر فعالیتهای وی ایجاد آدرسهای آینه برای سایتهای مستهجن فارسی برای عبور از فیلترینگ بوده است. همچنین نامبرده اقدام به ارسال مطالب آموزشی روابط مستهجن برای اعضای سایت ایکس پرشیا کرده است.
 
 
 
14ـ "امیر .ح" با نام مستعار "امین 23"  (23amin):
 
سن:  36 سال   
محل تولد: تهران    
وضعیت تأهل: متأهل   
تحصیلات: لیسانس    
ساکن: تهران

نامبرده مدیر تمامی انجمنهای سایت ضد دین، ضد انقلاب و مستهجن ایکس پرشیا بوده است.
وی حدود 19 هزار پست حاوی محتوای مستهجن و ضد دین با موضوعات سکسولوژی، اهانت به مسئولین نظام و... در سایت ایکس پرشیا ایجاد کرده است. نامبرده همچنین نقش مهمی در به‌روزرسانی سایت ایکس پرشیا داشته است.
 
 
 
 
15ـ "محمد سعید ن.م" با نام مستعار سعید (rolsroys):
 
سن: 47 سال   
محل تولد: شیراز   
وضعیت تأهل: متأهل  
تحصیلات: فوق‌دیپلم   
ساکن: شیراز
 
نامبرده از مدیران اصلی سایتهای ضددین، ضد انقلاب و مستهجن ایکس‌پرشیا و آویزون بوده است. وی با ارسال مجموعاً 27 هزار پست حاوی محتوای ضد دین و مستهجن در سایتهای ایکس پرشیا و آویزون نقش بسیار زیادی در جذب و استمرار حضور کاربران در این سایتها داشته است و ارتباطات خوبی با سایر کاربران و مدیران سایتهای فوق داشته که بعضاً منجر به ارتباط حضوری با آنها شده است.
 
 
 
 
 
16ـ "جواد ع.ی.م" با نام مستعار "رؤیا" (rfa):
 
سن: 29 سال   
محل تولد: شاهرود   
وضعیت تأهل: مجرد  
تحصیلات: لیسانس    
ساکن: شاهرود
وی از مدیران اصلی سایت مستهجن و ضد دین و ضد انقلاب ایکس‌پرشیا بوده است. بخش‌هایی که وی مدیریت ‌کرده شامل داستان‌های مستهجن فارسی و انگلیسی، عکس‌های مستهجن ایرانی و خارجی، خاطرات و داستانهای مستهجن، معرفی سایت‌ها و وبلاگ‌های مستهجن، فیلترشکن و بخش مطالب طنز مستهجن بوده است.
فعالیت دیگر وی نگارش داستانهای مستهجن در این سایت بوده است. نامبرده همچنین یکی از اعضای فعال سایت ضد دین و مستهجن آویزون است.
 
 
 
17ـ "شهاب.ح" با نام مستعار "شهاب" (redneck):

سن: 19 سال  
محل تولد: تهران   
وضعیت تأهل: مجرد   
تحصیلات: دیپلم    
ساکن: تهران
 
نامبرده از مدیران اصلی سایتهای ضد دین، ضد انقلاب و مستهجن ایکس پرشیا و آویزون بوده است. همچنین وی مدیر بخش تصاویر مستهجن سایت ایکس پرشیا بوده و ارتباطات حضوری زیادی با مدیران و اعضای فعال این سایتها داشته است.
 
 
 
 
 
 
18ـ "تولی. ق" با نام مستعار "طلا" (icy-ice):
 
سن: 24 سال    
محل تولد: کرج   
وضعیت تأهل: مجرد   
تحصیلات: لیسانس زبان فرانسه    
ساکن: کرج
 
نامبرده از مدیران اصلی سایتهای ضد دین، ضد انقلاب و مستهجن آویزون و ایکس‌پرشیا بوده است. وی با ارسال حدود 15 هزار پست با 8 اکانت در سایتهای فوق نقش مهمی در ترویج نگرش و نگاه مستهجن به مقوله‌های اجتماعی داشته است.
آرشیو کامل بدست آمده از وی شامل  انواع کلیپهای مستهجن ایرانی و خارجی، به خصوص مبادله کلیپ ها و مطالب همجنس‌گرایی مردان بوده است که نامبرده اقدام به انتشار آنها در سایتهای آویزون و ایکس پرشیا کرده است. یکی دیگر از فعالیتهای وی ایجاد فضای بحث علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایتهای فوق بوده است.
 
 
19ـ "مهناز.ش" با نام مستعار "عسل" (asal tavahooom):
 
سن: 24 سال   
محل تولد: تهران    
وضعیت تأهل: مجرد   
تحصیلات: دیپلم   
ساکن: تهران
 
نامبرده از اعضای فعال سایتهای ضد دین، ضدنظام و مستهجن آویزون و ایکس‌پرشیا است. وی همچنین دارای ارتباطات گسترده با مدیران و دیگر اعضای فعال این سایتها بوده که اغلب منجر به ارتباطات حضوری شده است.
نامبرده که خود اعتیاد به مواد مخدر نوین داشته، به تبلیغ این مواد در محیط‌های گفتگوی اعضای سایتهای فوق می‌کرده است. وی با 6 اکانت کاربری و ایجاد حدود 2 هزار پست با محتوای مستهجن در سایت آویزون فعالیتهای چشمگیری داشته است.
 
 
 
20ـ "نیما .هـ . د" با نام مستعار n1m4:
 
سن: 20 سال 
محل تولد: تهران   
وضعیت تأهل: مجرد   
تحصیلات: دانشجو   
ساکن: تهران
 
نامبرده از مدیران اصلی سایت ضد دین و مستهجن آویزون است.
وی در زمان فعالیت خود در این سایت حدود 4 هزار  پست با محتوای مستهجن در بخش خاطرات ایجاد کرده است. یکی دیگر از فعالیتهای وی نگارش و انتشار داستانهای بلند مستهجن بوده است و همچنین اکانت مشترکی با دیگر اعضا برای درج داستانهای مستهجن در این سایت داشته است.
 
 
 
 
 
21ـ "علیرضا. م" با نام مستعار "کول‌ مونا" (cool mona):
 
سن: 20 سال   
محل تولد: تهران  
وضعیت تأهل: مجرد  
تحصیلات: دیپلم  
ساکن: تهران
 
نامبرده از مدیران سایت ضد دین و مستهجن آویزون است. وی دارای 9 اکانت در این سایت بوده و به وسیله آنها حدود 15 هزار پست با محتوای مستهجن ارسال کرده است.
وی با معرفی خود به عنوان یک دختر و اعتمادسازی در بین اعضا و دریافت عکس و فیلمهای خصوصی و خانوادگی ایشان اقدام به انتشار آنها در سایت آویزون کرده است.
 
 
 
 
 
22ـ "حسین. ع" با نام مستعار "شَبرو" (shabro):
 
سن: 26 سال    
محل تولد: تهران   
وضعیت تأهل: مجرد   
تحصیلات:  دیپلم   
ساکن: تهران

نامبرده از مدیران سایت ضد دین و مستهجن آویزون است. از جمله فعالیت‌های وی با 4 اکانت کاربری، شامل انتشار مضامین و دست‌نوشته‌های عناصر خودفروخته ضد نظام، فعالیتهای گسترده ضدنظام، استفاده ابزاری از بستر پورنوگرافی برای القای باورهای ضد نظام مقدس جمهوری اسلامی و ضد دین می‌شود. نامبرده همچنین پس از برقراری ارتباط با اعضای مؤنث سایت، به ایجاد روابط نامشروع با آنها اقدام کرده است.
 
 
 
23ـ "احسان. م" با نام مستعار " اِرا" (era):
 
سن: 21 سال    
محل تولد: گرگان  
وضعیت تأهل:  مجرد    
تحصیلات: دیپلم   
ساکن: گرگان
 
نامبرده از اعضای فعال سایت ضد دین و مستهجن آویزون بوده و به نگارش و انتشار گسترده داستانها و رُمان‌های مستهجن اقدام کرده است. همچنین وی اقدام به ارتباط‌گیری با خوانندگان لُس‌آنجلسی برای تبلیغ داستان‌های خود کرده است.
 
 
 
 
 
24ـ "مریم. ف" با نام مستعار  "نقره" (noghre_seranza) :
 
سن: 26 سال
محل تولد: تهران   
وضعیت تأهل: مجرد   
تحصیلات: لیسانس   
ساکن: تهران
 
نامبرده از اعضای فعال سایت ضد دین و مستهجن آویزون دارای ارتباطات گسترده با مدیران سایت بوده است. وی جهت گسترش فعالیتهای خود در این سایت 5 اکانت کاربری ایجاد کرده و در آنها فعالیتهای مستهجن داشته است.
 
 
 
 
 
 
25ـ "موسی.  ح" با نام مستعار "بنی وکس" (beny_wax):
 
سن: 19 سال   
محل تولد: تهران   
وضعیت تأهل: مجرد  
تحصیلات: دانشجو   
ساکن: تهران
 
نامبرده از اعضای فعال سایت ضد دین و مستهجن آویزون است. یکی از مهمترین فعالیتهای وی تبدیل محتویات سایت (فیلم، عکس، داستان) به فُرمت قابل استفاده در تلفن همراه و تبلیغ و انتشار آنها بوده است.
وی در حدود 3 هزار  پست با محتوای مستهجن در سایت مذکور ایجاد کرد که اغلب آنها داستانهای مستهجنی است که شخصا  آنها را به نگارش در آورده است.
 
 
 
 
26ـ "داریوش. آ" با نام مستعار "داریوش آقا" (dariush agha):
 
سن: 54 سال    
محل تولد: تهران   
وضعیت تأهل: متأهل     
ساکن: آمریکا
نامبرده که از مدیران اصلی سایتهای ضد دین، ضد نظام و مستهجن ایکس پرشیا و آویزون بوده است با ایجاد ادبیات جدید در زمینة هرزه‌نگاری، به‌خصوص با اعضای مؤنث سایت و جذب آنها و فعالیت چشمگیر و مستمر در فضای چت، به جذب بسیاری از کاربران برای سایتهای فوق اقدام کرده است.نوشته شده در تاریخ دوشنبه 8 اردیبهشت 1393 توسط جلال رنجبران(خادم الشهدا)

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic