وبلاگ شخصی 'خادم الشهدا' جلال رنجبران
تقدیم به سالار شهیدان حضرت اباعبدالله(ع) و شهدای هشت سال دفاع مقدس
سایت‌های پروژه مضلین 2 اقدام به ترویج انواع بی‌بند و باری‌های اخلاقی با هدف قبح‌زدایی از محرمات دینی، ترویج فساد در جامعه، سست کردن بنیان‌های اعتقادی و فروپاشی اساسی خانواده به جهت پیشبرد اهداف دشمن در عرصة ناتوی فرهنگی کرده است.

شبکه طراحی شده به وسیله  متهم سعید ملک‌پور با نام مستعار "سیاوش حسین‌خانی" با ایجاد ارتباطات خاص با شرکت آمریکایی ... که در امر ارائه خدمات هاست و دومین بسیار فعال بوده و به اکثر سایت‌های مستهجن، ضددینی و ضد انقلابی فارسی زبان سرویس ارائه می‌نماید و خدمات قابل توجهی را از این شرکت دریافت کرده كه دارای پیشرفت قابل توجهی بوده است.

این شبکه با شناسایی، جذب و گزینش تعداد 20 مدیر اصلی و تعدادی مدیر میانی، اقدام به گسترش فعالیت های خود در ترغیب کاربران ایرانی به تولید محتوای مستهجن فارسی زبان کرده و علاوه بر ارائه محتوای ضد اخلاقی محلی برای ارائه مطالب ضد دینی، توهین به اعتقادات اسلامی، اقدام بر علیه امنیت ملی از طریق فعالیت تبلیغی، راه اندازی جنبش‌های تحریم انتخابات، ارائه کتب ضاله و ضد دینی، پوشش اخبار ضد انقلاب، ترویج انواع بی‌بند و باری‌های اخلاقی با هدف قبح زدایی از مسائل ضد اخلاقی و فروپاشی بنیان‌های اجتماعی از این طریق، عادی جلوه دادن روابط نامشروع، استحاله افکار کاربران ایرانی در خصوص اعتقادات اسلامی و ارائه خوراک فکری در پوشش مطالب مستهجن و ضد دینی و ... کرده است.

سایت اصلی این شبکه، "ایران سکس" روزانه به طور متوسط از طرف  25 هزار  آی پی بازدید داشته که این آمار با توجه به فیلتر بودن این سایت در داخل کشور است.

این شبکه با راه‌اندازی آپلود سنتر اختصاصی با ایجاد فضای مخصوص کاربران، محتوی بیش از 15 گیگابایت تصاویر مستهجن و ضد دینی است. این تصاویر به طرز بسیار ماهرانه‌ای در کنار هم قرار دارند به صورتی‌که در میان تصاویر مستهجن و ضد اخلاقی، تصاویر ضد دینی و توهین به معصومین و تصاویر اهانت به بزرگداشت مقام آن‌ها قرار گرفته است.

همچنین اعضاء فعال این سایت اقدام به تهیه کلیپ های مستهجن با هدف ترویج بی بند و باری‌های اخلاقی و پرداخت پول به تولید کنندگان این کلیپ ها در سطح کشور و انتشار آنها در سطح بسیار وسیع کرده‌اند.این کلیپ ها تا کنون حدود 3500000 بار دانلود شده اند.

شبکه  مضلین 2 با جذب بیش از 300 هزار کاربر ثبت نام شده و تعداد بسیار زیادی کاربر ثبت نام نشده فعالیت می‌کرد و مدیران اصلی سایت‌ها اقدام به تهیه و انتشار مطالب مستهجن و ضد دین در سطح گسترده می‌کردند.
سرشبکه اصلی این شبکه، با برخی سازمان‌های خارجی ارتباطاتی داشته که این موضوع در حال پیگیری است.نوشته شده در تاریخ دوشنبه 8 اردیبهشت 1393 توسط جلال رنجبران(خادم الشهدا)

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات